THE BASIC PRINCIPLES OF کارشناسی سیار خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی سیار خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

لغو درخواست کارشناسی چه زمانی امکان‌پذیر است؟ آیا در صورت لغو، هزینه آن بازگردانده می‌شود؟

هزینه کارشناسی خودرو بر اساس مدل هر خودرو متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کارشناسی خودرو با مشاورین کارنامه ارتباط بگیرید.

زبری قسمت های رنگ شده به این دلیل است که نقاشان از رنگ های نامرغوب استفاده می‌کنند.

در سمباده کشی به دلیل زبری سمباده اثر ان روی خودرو خواهد ماند و نمی‌توان ان را پنهان کرد به همین دلیل به راحتی با اثرات سمباده می‌توان کارشناسی رنگ خودرو را انجام داد.

جهت مثال خودرویی که در یک حادثه دچار تصادف و بدنه آن دچار مشکل و یا تغییر شکل شده‌ است، دیگر از ایمنی و استحکام اولیه برخوردار نخواهد بود؛ مگر اینکه قسمت آسیب دیده به‌ طور کامل تعویض، و نه تعمیر گردد.

با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و دانش فنی بالا، در هنگام خرید خودرو ظرف مدت ۳۰ دقیقه به محل شما کارشناس را اعزام کرده تا در سریع ترین زمان، از دقیق ترین کارشناسی خودرو بهره مند گشته و در انتها برگه گزارش و ضمانت نامه دریافت نمایید.

در کارشناسی کارنامه بیش از ۴۰۰ بخش از خودرو بررسی می‌شود که «وضعیت فنی»، «بدنه»، «لاستیک‌ها»، «موتور و انتقال قدرت»، «سیستم تعلیق، فرمان و ترمز»، «فضای داخلی و سیستم‌های برقی»، «آپشن‌ها» و همچنین «اسناد و مدارک خودرو» را شامل می‌شود.

موردهایی که یک کارشناس ماشین در کارشناسی خودرو در محل برسی میکند شامل:

کارنامه ارائه‌دهنده خدمات تخصصی خودرو مانند کارشناسی، خرید و فروش، سرویس دوره‌ای و خرید اقساطی است.

پخش ویدیو تشخیص رنگ خودرو

کارشناس عزیز همهٔ قسمت‌های ماشین رو به خوبی کارشناسی کرد و عیب‌های ماشین رو با جزئیات بهمون گفت.

کارشناسی خودرو در محل برای افراد، می تواند به عنوان شغل اول و یا حتی شغل دوم در نظر گرفته شود. این شغل نیاز به هیچ نوع سرمایه خاصی ندارد.

پس مجموعه اقای تست را دنبال کند و از کارشناسان ??? ????? ????? خبره ما کمک بگیرید تا در اینده دچار زیان نشوید.

بازرسی فنی تجهیزات تست رنگ و پوشش تجهیزات ضد انفجار ترموکوپل و سنسورهای دما تکنولوژی کارشناسی رنگ اتومبیل مرتبط با خودرو

Report this page